Programy pro základní školy - 2. stupeň, střední školy | Komentované prohlídky Štramberka

Nacházíte se zde: www.pruvodcestramberk.cz  » Články  » Programy pro základní školy - 2. stupeň, střední školy

Programy pro základní školy - 2. stupeň, střední školy

Hlavní cíle: 

poznávání sebe a kamarádů v nových situacích, při netradičních hrách a úkolech
poznávání tradic, příběhů, kultury a přírody našeho okolí

Délka programu: 2 - 4 h podle velikosti skupiny

 „SEZNAM SE”

Chcete urychlit vzájemné seznámení s novými spolužáky, ale také s pedagogem? Chcete rozpoznat budoucí možné problémy u dětí? Nemůžete odjet daleko a na více dnů? Využijte náš nový program, během kterého tento proces urychlíme formou zážitkové pedagogiky díky různých typů her (seznamovací, týmové, komunikační, apod.). Pedagog je součástí tohoto programu. To, co by vám trvalo několik týdnů, můžeme pomoci zrealizovat během pár hodin.

Cena programu: 150 Kč/osoba


„POBAV SE“
Potřebujete vyplnit volný čas a pobavit se? V rámci areálu RS „U Kateřiny“ Vám nabízíme netradiční zábavu pro Vaši skupinu. Zkuste nové, ale bezpečné aktivity, které náš areál nabízí. Tento program zahrnuje následující: střelba z luku a foukačky, aquazorbing, bumper ball, bungee running).

Cena programu: 150 Kč/osoba


„NAUČ SE“
Potřebujete spojit Vaši naučnou exkurzi s dalším vzdělávacím programem? Nabízíme Vám výukové a vzdělávací programy zážitkovou, aktivní a zábavnou formou. Tyto programy mají propojení na některé z průřezových témat RVP (OSV, mediální a multikulturní výchova, první pomoc v terénu, prevence pouliční kriminality a krizových situací).

Cena programu: 120 Kč/osoba


„SEMKNI SE“
Potřebujete prohloubit spolupráci Vaší třídy? Zlepšit komunikaci v rámci skupiny nebo mezi jednotlivými členy? Potřebujete rozklíčovat role jednotlivých členů skupiny? A to vše zážitkovou formou. Program je poskládán z her zaměřených na týmovou spolupráci a komunikaci v zátěži, strategické a simulační hry.

Cena programu: 100 Kč/osoba

Program i ubytování můžete objednat na ukateriny@novos.cz

 
Tábor U Kateřiny Štramberk, z.s.  |  Libotín 979 
742 66 Štramberk  |  IČ: 02216019